KAMSPORT.PL

Szkoła Tenisa KAMSPORT, to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach tenisa oraz o początkujących, którzy dopiero chcą poznać tę dyscyplinę sportu. Właśnie dla nich przygotowany został profesjonalny program nauczania.
Do każdego poziomu umiejętności, staramy się podejść indywidualnie - by gra sprawiała przyjemność i przynosiła satysfakcję, a zarazem poziom waszych umiejętności wzrastał. Zajęcia dla dzieci prowadzone są w postaci Mini Tenisa oraz w oparciu o program “Tenis 10”, natomiast zajęcia dla młodzieży i dorosłych są zgodne z najnowszymi trendami w nauczaniu tenisa ziemnego.

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy różne formy udziału w zajęciach. Poczynając od zajęć indywidualnych - by nauczyć się jak najwięcej, do zajęć w małych grupach 3-4 osobowych – by wspólnie z innymi czerpać radość z gry. Celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Wszyscy instruktorzy i trenerzy Szkoły Tenisa KAMSPORT, posiadają uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz nieustannie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach doszkalających.


Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zajęć stacjonarnych oraz ofertą obozów tenisowych.


Zapraszamy do pisania opinii oraz komentowania: